Kalender:
Hier kan je steeds terecht als je wil
weten welke wedstrijden in aantocht zijn.
Eens de wedstrijden gelopen zijn kan u hier
de uitslagen terugvinden.
Het programmaboekje zonder aanpassingen vind je hier.
Het programmaboekje voor de zomer van 2024 zonder aanpassingen vind je hier.
Het overzicht staat hieronder, evenals de indicatieve tijdschema´s van de pistemeetings.
Aangezien deze niet in het boekje zijn opgenomen.
Datum & Uur
Club−Plaats & Wedstrijd
Programmatie
30 maart 2024 APSO 14u00 atletiekpiste
Voetbalstraat
2240 Zandhovenprestatieloop en Kastelenloop
3e criterium stratenloop13 april 2024 SAV 13u00 gemeentepark Schoten
Braamstraat 161
2900 SchotenSchoten loopt
4e criterium stratenloop
20 april 2024 ACSS 13u30 Gemeentelijke atletiekpiste
Sportweg 1
2940 StabroekPistemeeting 1 mei 2024 WALO 13u45 - jeugd-prestatieloop
14u15 - 5km
15u00 - 10km
13u45 Basisschool "De droomballon"
Gyselstraat 35
9100 Nieuwkerken-WaasMei-loop stratenloop 4 mei 2024 AA 13u30 piste sportpark "Groot Schijn"
Ruggeveldlaan 480
2100 Deurnepistemeeting 9 mei 2024 ZWAT 13u30 atletiekterrein "De Wallen"
Heirbaan 76
2070 BurchtHemelvaartmeeting 10 mei 2024 WAV 18u30 Recreatiedomein "Fort 2"
Fort II straat
2160 WommelgemAvondmeeting 11 mei 2024 SAV 13u30 atletiekpiste "Louis Wouters"
gemeentepark Schoten
Braamstraat 161
2900 Schotenpistemeeting
1e memorial Louis Wouters18 mei 2024 Brabo United 13u30 atletiekpiste park "Groot Schijn"
Ruggeveldlaan 480
2100 Deurne2e pistemeeting Ronald Heylen 25 mei 2024 ACK 13u30 sportpark "De Heikant"
Heikantstraat 60
2920 Kalmthoutpistemeeting 1 juni 2024 SAV 13u30 gemeentelijke atletiekpiste "Louis Wouters"
gemeentepark Schoten
Braamstraat 161
2900 Schotenpistemeeting 8 juni 2024 WAV 19u00 recreatiedomein "Fort II"
Fort II straat
2160 Wommelgem5e criterium stratenloop
Corrida29 juni 2024 ZWAT 13u30 atletiekterrein "De Wallen"
Heirbaan 76
2070 BurchtVakantiemeeting 5 juli 2024 WAV 18u30 atletiekpiste "Fort II"
Fort II straat
2160 WommelgemAvondmeeting
6 juli 2024 WALO 13u30 "Gerard Bontinck Stadion"
Lange Rekstraat 30
9100 Sint-Niklaaspistemeeting 13 juli 2024 AVI 13u30 gemeentelijke atletiekpiste Beveren
Klapperstraat 103
9120 Beveren15e memorial Robert Schelfhout
pistemeeting20 juli 2024 AVN 13u30 sportpark Wereldakker
Katelijnestraat 23 A
2320 Hoogstratenpistemeeting 27 juli 2024 KAVVV&Fedes ism AA 13u30 Sportpark "Groot Schijn"
Ruggeveldlaan 480
2100 Deurnepistemeeting 4 augustus 2024 KAVVV&Fedes ism WALO
gewone pistemeeting WALO13u00 Gerard Bontinck Stadion
Lange Rekstraat 30
9100 Sint-NiklaasKampioenschap aflossingen en steeple
aansluitend gewone pistemeeting10 augustus 2024 KAVVV&Fedes ism AVI 13u00 gemeentelijke atletiekpiste Beveren
Klapperstraat 103
9120 BeverenKAVVV&Fedes pistekampioenschappen dag 1 24 augustus 2024 KAVVV&Fedes ism ZWAT 13u00 Atletiekterrein "De Wallen"
Heirbaan 76
2070 BurchtKAVVV&Fedes pistekampioenschappen dag 2 7 september 2024 KAVVV&Fedes ism ACSS 13u00 gemeentelijke atletiekpiste Stabroek
Sportweg 1
2940 StabroekKAVVV&Fedes pistekampioenschap dag 3 14 september 2024 KAVVV&Fedes ism AVI 14u15 Wijk Valaar te Wilrijk
Kantine voetbal "Cleyn Hoefken"
Pachthofplein
2610 WilrijkKAVVV&Fedes stratenloopkampioenschap 28 september 2024 WALO ism KAVVV&Fedes 14u30 Gerard Bontinck Stadion
Lange Rekstraat 30
9100 Sint-NiklaasAflossing van WALO voor KAVVV&Fedes clubs